CHAT

Svět

Naruto se odehrává ve svém vlastním originálním světě, je to zasazeno do dnešní doby, ale střelné zbraně ani média jako CNN nebo Reuters tam nenajdete.

Popis oblastí:

Listová vesnice – Konohagakure no Sato (木ノ葉隠れの里)


Pro nás nejdůležitější a zároveň v ninja světě největší vesnice v Zemi Ohně, kde žije i Naruto a jeho přátelé. Vždy to byla nejsilnější vesnice a držela moc nad ostatními. Nyní je uzavřen mír a spojenectví se všemi velkými národy ninjů, nejdůležitějším spojencem je Písečná vesnice a to díky Narutovi, který pomohl Gaarovi, nynějšímu Kazekagemu (vůdce Písečné vesnice). Od pradávna má nejsilnější vůdce a to Hokage, kteří ochraňují vesnici, Hokage je považován za nejsilnějšího z Kagů.


Vodopádová vesnice – Takigakure no Sato (滝隠れの里)


Jejím vůdcem je Shibuki a je to nejlépe schovaná vesnice, není moc silná, ale má vodu, která dodává velké množství chakry. Nachází se v Zemi Vodopádů.


Zvučná vesnice – Otogakure no Sato (音隠れの里)


Tato vesnice vznikla nedávno a byla vytvořena Orochimarem, který ji má jen jako experimentální místo.


Písečná vesnice – Sunagakure no Sato (砂隠れの里)


Tato vesnice je v zemi Větru a leží v poušti, kde je za pomoci skal a nehostinných podmínek velice dobře chráněna. Jejím vůdcem je Kazekage, jímž je nyní Gaara. Shukaku, písečný démon, pochází odtud, byl vytvořen z ducha mnicha a poté zapečetěn do Gaary, syna minulého Kazekageho.


Kamenná vesnice – Iwagakure no Sato (岩隠れの里)


Nachází se v Zemi Země a její ninjové používají techniky země. Jejím vůdcem je Tsuchikage.


Deštná vesnice – Amegakure no Sato (雨隠れの里)


Nachází se v Zemi Deště a moc se toho o téhle vesnici neví, je to víceméně loupeživý národ. Později zjišťujeme, že odsud pochází několik členů Akatsuki.


Mlžná vesnice – Kirigakure no Sato (霧隠れの里)


Nachází se v Zemi Vody a jejím vůdcem je Mizukage. Moc se o této vesnici neví, ale pochází z ní 7 Šermířských pánů.


Oblačná vesnice – Kumogakure no Sato (雲隠れの里)


Nachází se v Zemi Blesku, vůdcem je Raikage. Není to zrovna čestná vesnice, viz. únos Hinaty a následná smrt Nejiho otce.


Travnatá vesnice – Kusagakure no Sato (草隠れの里)


Nachází se v Zemi Trávy.