Hry

3D hra na PC

  • V současnosti jediná hra na PC je Naruto: Naiteki Kensei. Je to hra postavená na enginu Half-Life. Návod na zprovoznění a hru na našem serveru, najdete zde <<.

Nejvíce Naruto her na PC jsou flashovky – stojí za vyzkoušení?


PC platforma není v centru zájmu herních vývojářů, kteří vytvářejí tituly podle Naruta, bohužel. Existuje však celá řada flashovek, které si můžete užít v internetovém prohlížeči. Které dělají Narutovi čest, a kterým by slušel jeden dobře mířený Rasenshuriken mezi oči? Podívejte se na výběr a hodnocení Naruto her, které najdete na herním portálu Hryprodivky.cz.

Naruto Monster Car 2: to jako fakt?


Začneme trochu nevesele a to ukázkou hry, která je sice kvalitní a zábavná, ale do univerza Naruta se vůbec nehodí. Monster Car řízený Narutem a na pozadí Konoha? To je opravdu jen laciný vtip a autoři hry by se měli pořádně podívat, jak namontovat moderní techniku do jinak „fantasy“ světa Naruta, protože už se to v několika filmech a okrajově i v seriálu povedlo.

Naruto Monster Car 2 hrajte zde


Naruto Create a Character


Tady už to vyšlo mnohem lépe. V téhle hříčce si můžete vytvořit vlastní charakter, přičemž výběr jednotlivých prvků je opravdu bohatý. Trochu zamrzí, i když někoho možná i potěší, že všechny kusy jsou sebrané ze známých charakterů, takže správný narutofil (jako autor tohoto článku) koukne a hned pozná, že výsledek je slepencem Naruta s Kakashim a dalších 10 postav. Výtvory ale mohou vypadat opravdu cool, takže to moc nevadí a hra na chvíli zabaví.

Naruto Create a Charakter hrajte zde


Naruto Ramen Defender


Vtipná hra, ve které musíte ubránit misku s narutovým oblíbeným ramenem před jeho chibi klony. Budete je sestřelovat kunaiem a sbírat body, nic víc, nic míň. Hra má i povedený soundtrack, takže Ramen Defender můžeme rozhodně doporučit.

Naruto Ramen Defender hrajte zde


Naruto Blast Battle


Je libo bombermana zcela přeskinovaného do světa Naruta? Naruto Blast Battle je přesně to, takže místo bomb tu jsou kunaie s výbušnými lístky a tak podobně. Základem je hra více hráčů, ale můžete si zabojovat i proti počítačem ovládaným shinobi, případně oba způsoby zkombinovat.

Naruto Blast Battle hrajte zde


Který je Naruto?


První narutovou použitelnou technikou byl rovnou slavný Kage Bunshin. Právě ten proti vám Naruto použije v téhle zábavné hříčce. Musíte totiž odhalit, který z Narutů na obrazovce je ten pravý, což nebude vůbec lehké, protože se vám v tom pokusí všemožně zabránit. Naštěstí to ale není zase tak těžké (nemožné), jako pro jeho nepřátele v seriálu, takže si hra zachovává příjemnou hratelnost. Z obrázku to tak možná nevypadá, ale hra je zpracovaná přinejmenším sympaticky.

Který je Naruto? hrajte zdeVšechny oficiální Naruto hry naleznete na oficiálních stránkách tvůrců.

Konzole


PSP:


Naruto Ultimate Ninja Heroes 1Naruto Ultimate Heroes 2
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden Kizuna Drive
Naruto Shippuden Akatsuki Rising

PS2


Naruto Ultimate Ninja
Naruto Ultimate Ninja 2
PS3: Naruto Ultimate Ninja Storm
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2

Xbox 360


Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2Naruto Rise of a NinjaPC: Naruto Ultimate Ninja Storm
Naruto Shippuden Clash of Ninja Revolution 3
Naruto Ninja Taisen Special

PC


Naruto Ultimate Ninja StormNaruto Shippuden Clash of Ninja Revolution 3
Naruto Ninja Taisen Special

M.U.G.E.N.

Online

Copyright : Deight, TimeSpliter
    Autorem a majitelem seriálu Naruto a všech jeho prvků je Kishimoto Masashi, případně TV-TOKIO.